ZRKADLOVÁ  SKRINKA
MILANO
S  LED  DIÓDAMI
HAPA  DESIGN
ZRKADLOVÁ  SKRINKA
VENEDIG
S  LED  DIÓDAMI
HAPA  DESIGN

Moderné kúpeľňové skrinky, kúpeľňové zrkadlá s LED osvetlením a štýlový kúpeľňový nábytok za skvelú cenu

Moderné kúpeľňové skrinky | SÉRIA RIMINI

Moderná kúpeľnová skrinka RIMINI výborne dotvorí každú modernú kúpeľnu. Štvorcový tvar LED osvetlenia určuje jej nadčasový, minimalistický vzhľad. Séria zrkadlových skriniek Rimini je ideálne prispôsobená všetkým, ktorí sa chcú vyhnúť normám a radi by aj v kúpeľni vyjadrili svoj vlastný štýl. Kúpeľňovú skrinku Rimini u násk kúpite v šírkach 60 cm, 80 cm, 100 cm a 120 cm – takže sa zmestí do každej kúpeľne. Vstavané LED osvetlenie je dostatočne jasné pre každodenné použitie a má dlhú životnosť. Navyše, jeho výmenu zvládne naozaj každý.

Luxusné skrinky do kúpeľne | SÉRIA FLORENZ

Ak si chcete vo vašej kúpeľni dopriať malý kúsok luxusu, vyskúšajte skrinku do kúpeľne zo série Florenz. Dizajn kúpeľnovej skrinky Florenz sa nesie v podobnom minimalistickom a nadčasovom štýle ako séria Rimini. Obdĺžnikové LED svetlá zdôrazňujú elegantný tón tejto zrkadlovej skrinky a vyzdvihnú moderný vzhľad vašej kúpeľne. Kúpeľňová skrinka Florenz je dostupná v dĺžkach 60 – 120 cm. Podobne ako u ostatných skriniek HAPA Design je výmena LED osvetlenia jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Pozrite si kompletnú ponuku kúpeľnových skriniek série Florenz.

Štýlové kúpeľňové skrinky | SÉRIA VENEDIG

Jasné línie dvoch obdĺžnikových svetiel dominujú čistému dizajnu kúpeľnových skriniek série Venedig. Vďaka veľkým a výkonným LED svetlám si užijete vo vašej kúpelni dokonalé osvetlenie pri každej činnosti a každý deň. Biele, neutrálne svetlo má správnu intenzitu a teplotu (neutrála biela, 4000 K). Kúpeľňová skrinka série Venedig je ideálna do menších (bytových) aj väčších kúpeľní v rodinných domoch. Stačí si vybrať správne rozmery kúpeľnovej skrinky – 60, 80, 100 alebo 120 cm. Samozrejme môžete použiť aj dve skrinky vedľa seba. Ak hľadáte kvalitne spracovanú kúpeľňovú skrinku za výbornú cenu, pozrite si naše skrinky Venedig.

Elegantná skrinka do kúpeľne | SÉRIA ORLANDO

Táto elegantná kúpeľňová skrinka sa ihneď stane stredobodom vašej modernej kúpeľne. Priame línie dvoch horizontálne umiestnených LED svetiel dodávajú tejto skrinke minimalistický, osobitný vzhľad. Ten, spolu s jedinečne riešeným osvetlením vnútra skrinky, predurčuje túto sériu zrkadlových skriniek širokému spektrum klientov. Skrinka do kúpelne Orladno je k dispozícii v rozmeroch 60 cm a 80 cm, takže ju využijete najmä v menších kúpeľniach nad jedným umývadlom. Máme však klientov, ktorí tieto skrinky s úspechom montujú dve vedľa seba do väčších, priestrannejších kúpeľniach.

Dizajnové kúpeľňové skrinky | SÉRIA MIAMI

Keď potrebujete prvotriednu, modernú a štýlovú kúpeľňovú skrinku, zaostrite na sériu MIAMI. Kúpeľňové skrinky série Miami vychádzajú s osvedčeného dizajnu série Orlando. Dizajnový základ tvorí široké, obdĺžnikové LED svetlo s dostatočným výkonom pre každodenné činnosti pred zrkadlom. Vďaka výkonným LED diódam s neutrálnou bielou farbou svetla s vlnovou dĺžkou 4000 K budete mať vo vašej kúpeľni vždy dostatok svetla. Skrinky Miami sú opäť vyrábané v rozmeroch 60 – 120 cm, takže je možné ich pohodlne a jednoducho nainštalovať do každej kúpeľne.

Moderná skrinka do kúpeľne so zrcadlom | SÉRIA MILANO

Krása v minimalistickom dizajne – to je skrinka do kúpeľne so zrkadlom Milano. Decentný svetelný LED rám kopíruje okraje skrinky a vytvára minimalistický dizajnový prvok. Skrinka si nájde svoje mieto v každej modernej kúpeľni. Vďaka bielej farbe skrinky sa ideálne hodí k všetkým vzorom. Vnútro skrinky do kúpeľne  je osvetlené a poskytuje dostatok priestoru pre všetky vaše kozmetické potreby. Celá kúpeľňová skrinka je spracovaná z kvalitných materiálov s nemeckou presnosťou. Doprajte si kúspk luxusu vo vašej kúpeľni s prvotriednou a dizajnovou skrinkou Milano.

SÉRIA MILANO

Spoločnosť ProAccount, s.r.o. má výhradné zastúpenie značky
HAPA Design 
pre SLOVENSKO A ČESKÚ REPUBLIKU.