Moderné zrkadlové skrinky do kúpelne s LED osvetlením za najlepšiu cenu

Zrkadlové skrinky do kúpelne | SÉRIA RIMINI

Moderná zrkadlová skrinka RIMINI oživí každú kúpeľňu. Štvorcový tvar LED osvetlenia určuje jej nadčasový, luxusný vzhľad. Séria zrkadlových skriniek Rimini je ideálne prispôsobená všetkým, ktorí sa chcú vyhnúť normám a radi by aj v kúpeľni vyjadrili svoj vlastný štýl. Zrkadlová skrinka do kúpeľne Rimini je k dispozícii v šírkach 60 cm, 80 cm, 100 cm a 120 cm. Vstavané LED osvetlenie zrkadlovej skrinky je dostatočne jasné pre každodenné použitie a má dlhú životnosť.

Luxusné zrkadlové skrinky | SÉRIA FLORENZ

Luxusná zrkadlová skrinka do modernej kúpeľne. Dizajn série Florenz sa nesie v podobnom minimalistickom štýle ako séria Rimini. Obdĺžnikové LED svetlá zdôrazňujú elegantný tón tejto zrkadlovej skrinky a vyzdvihnú moderný vzhľad vašej kúpeľne. Zrkadlová skrinka do kúpeľne Florenz je dostupná v dĺžkach 60 – 120 cm. Podobne ako u ostatných našich zrkadlových skriniek je výmena LED osvetlenia aj u tejto skrinky jednoduchá a zvládne ju naozaj každý. Pozrite si kompletnú ponuku zrkadlových skriniek série Florenz.

Štýlové zrkadlové skrinky | SÉRIA VENEDIG

Jasné línie dvoch obdĺžnikových svetiel dominujú modernému dizajnu zrkadlových skriniek série Venedig. Užívajte si dokonalé osvetlenie vďaka veľkým a silným LED svetlám na krajoch skrinky. Biele, neutrálne svetlo má ideálnu intenzitu a teplotu (neutrála biela, 4000 K). Zrkadlová skrinka série Venedig sa tak hodí do menších aj väčších kúpeľní, ktorým dodá moderný a luxusný vzhľad. Zrkadlovú skrinku Venedig dodávame v rozmeroch 60 – 120 cm – je preto možné ju použiť aj vedľa seba. Objavte precízne spracovanie a vysokú kvalitu kúpeľňovej skrinky série Venedig.

Elegantné zrkadlové skrinky do kúpeľne | SÉRIA ORLANDO

ORLANDO – elegantná zrkadlová skrinka s LED osvetlením bude stredobodom vašej modernej kúpeľne. Priame línie dvoch horizontálne umiestnených LED svetiel dodávajú tejto skrinke minimalistický, osobitný vzhľad. Ten, spolu s jedinečne riešeným osvetlením vnútra skrinky, predurčuje túto sériu zrkadlových skriniek širokému spektrum klientov. Nezáleží na tom, či plánujete luxusnú kúpeľnú alebo hľadáte skôr minimalistické riešenie. Zrkadlová skrinka série Orlando vám bude pôsobiť radosť pri každej zástavke v kúpeľni. Pozrite si kompletnú ponuku zrkadlových skriniek Orlando.

Dizajnové zrkadlové skrinky | SÉRIA MIAMI

Keď potrebujete štýlovú, kvalitnú a priestrannú zrkadlovú skrinku, zaostrite na sériu MIAMI. Kúpeľňové skrinky série Miami vychádzajú s osvedčeného dizajnu série Orlando. Vizuálny základ tvorí široké, obdĺžnikové LED svetlo, ktoré poskytuje optimálne svetelné podmienky pri pohľade do zrkadla. Vďaka silným a výkonným LED diódam budete mať vždy dostatok svetla aj v tmavších kúpeľniach. Skrinky Miami sú opäť vyrábané v rozmeroch 60 – 120 cm, takže je možné ich pohodlne a jednoducho nainštalovať do každej kúpeľne.

Moderné zrkadlové skrinky | SÉRIA MILANO

Krása v minimalistickom dizajne – to je zrkadlová skrinka série Milano. Čistý, štíhly svetelný rámik, ktorý kopíruje okraje zrkadlovej skrinky vytvorí vo vašej modernej kúpeľni jedinečný dizajnový prvok. Kvalitné nemecké spracovanie, výnimočné materiály a nadčasový dizajn sú hlavné benefity tejto luxusnej skrinky. Navyše, podobne ako u ostatných zrkadlových skriniek firmy HAPA Design, aj skrinku Milano zvládne nainštalovať naozaj každý.

SÉRIA MILANO